myjnia TIR

Zadbaj o swoją flotę TIR i zmniejsz koszty

Posiadanie własnej floty samochodów ciężarowych wiąże się z ponoszeniem regularnych i często znacznych kosztów. Przeglądy, serwis, ubezpieczenia, paliwo, parking i koncesje to tylko niektóre z nich. Dowiedz się, jak dodatkowo zoptymalizować koszty w firmie spedycyjno-transportowej.

Ważną kwestią związaną z regularnymi opłatami, które ponoszą właściciele firm spedycyjnych i transportowych, jest zachowanie pojazdów w estetycznym i czystym stanie. Częste korzystanie z publicznych myjni samochodów ciężarowych może być kosztowne, a stanie w kolejkach do takich miejsc zdecydowanie nie sprzyja generowaniu oszczędności. Sprawdź, jak obniżyć koszty w firmie transportowej zakładając własną myjnię TIR!

Obowiązek czystości pojazdów

Czysty pojazd to nie tylko przyjemny widok i komfort użytkowania dla kierowcy. Zgodnie z prawem ciężarówki muszą być utrzymywane w czystości, a w ekstremalnych przypadkach mandat może wynieść nawet 1500 zł. Z tego powodu warto regularnie dbać o czystość floty, jednak warto także szukać sposobów na oszczędność w tej kwestii, która jak się okazuje — może być znaczna. Warto pamiętać, że zalety lśniących pojazdów w firmie jest więcej i są to m.in.:

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • unikanie mandatów,
  • unikanie straty klientów,
  • zachowanie pojazdów w lepszym stanie na dłużej
  • przyjemność kierowcy.

Pamiętaj więc, że aby Twoja flota TIR stała się prawdziwą wizytówką, a mandaty omijały Twoich kierowców szerokim łukiem — należy regularnie dbać o czystość pojazdów. Naturalnie wiąże się to z kosztami, które sięgają nawet około 120 – 160 złotych brutto za jedno mycie. Istnieje jednak sposób, aby te ceny obniżyć. Przedsiębiorczy posiadacze floty inwestują bowiem we własną myjnię samochodów ciężarowych, dzięki której jedno mycie może kosztować tylko około 10 – 20 złotych brutto.

Własna myjnia to oszczędność — sprawdź dlaczego warto wybrać Christ

Własna myjnia samochodów ciężarowych? Otwierając prywatną myjnię TIR łatwiej wdrożyć proces, jakim jest optymalizacja kosztów transportu, dywersyfikując źródła oszczędności. Takie posunięcie jest szczególnie opłacalne, jeśli zdecydujesz się na myjnię wyprodukowaną przez producenta stawiającego na jakość. W praktyce więc warto wybrać profesjonalne rozwiązania firmy Christ, która od wielu lat wspiera klientów w otwieraniu małych i dużych punktów myjących oraz rozwiązywaniu ich problemów logistycznych związanych z realizacją inwestycji. Ceny praktycznych i efektywnych myjni dla ciężarówek zaczynają się od 50 000 euro netto.

“Decydując się na myjnię samochodów ciężarowych Christ możesz liczyć na bezpieczną i terminową dostawę, montaż oraz pomoc aż do satysfakcjonującej chwili pierwszego mycia jednej ze swoich ciężarówek. “

W późniejszym etapie wykonawca projektu dokonuje zarówno serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Przez cały czas możesz również liczyć na fachowe doradztwo. Tak profesjonalny montaż i serwis jest możliwy dzięki współpracującej z marką Christ — doświadczonej firmie Corrimex.

Postaw na Corrimex — sprawdzonego dostawcę myjni dla flot ciężarowych i ciesz się z oszczędności

myjnia samochodów ciężarowych

Jeśli zainteresował Cię pomysł związany z inwestycją we własną i niezależną od nikogo myjnię samochodów ciężarowych — wybierz sprawdzonego dostawcę i oficjalnego przedstawiciela Christ w Polsce. Prywatna myjnia TIR marki Christ i zalety jej posiadania to m.in.:

  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • niezależność od publicznych myjni,
  • możliwość skomercjalizowania myjni (odpłatnego udostępniania jej innym firmom transportowym – opłacalne zwłaszcza dla firm posiadających poniżej 50 pojazdów),
  • pełna kontrola nad procesem mycia i używanymi do niego środkami,
  • pewność, że konstrukcja myjni jest solidna, efektywna i ekonomiczna.

Corrimex to rodzinna firma, która działa na polskim rynku już od 1991 roku. Kadra specjalistów zajmuje się także doradztwem i ułatwianiem dopasowania myjni o odpowiednich gabarytach do posiadanego przez inwestora terenu. Zapewnia to największą efektywność, oszczędność i wysoką satysfakcję z inwestycji.

“W ofercie producenta myjni Christ Wash Systems znajdują się warianty myjni dostosowane do wielkości floty ciężarówek i autobusów. Co ciekawe, są one funkcjonalne i efektywne także w miejscach takich jak komisy samochodowe oraz prywatne firmy transportujące ludzi. Christ opracował ofertę myjni samoobsługowych i automatycznych dla pojazdów o każdej wielkości.“

Wysokiej klasy podzespoły oraz lata testów nad innowacyjnymi technologiami zaowocowały stworzeniem oferty zarówno do mycia autobusów, ciężarówek TIR, busów, jak i samochodów osobowych. Sprawdź ofertę dla Twojej floty i poczuj satysfakcję z niezależności i oszczędności!