toyota wyprzedaż

Wyprzedaż Toyoty – sprawdź dostępne modele

Początkiem nowego roku w salonach samochodowych możemy kupić w bardzo dobrych cenach nowe samochody. W salonie Toyota można liczyć na spore obniżki cen wszystkich modeli. Taniej kupimy także samochody z napędem hybrydowym. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie modele kupisz w atrakcyjnej cenie na wyprzedaży rocznika 2017.

Dowiedz się więcej

O samej marce

Toyota Motor Corporation jest japońskim koncernem motoryzacyjnym, który został założony w 1937 roku. Jest jedną z największych marek, która produkuje samochody na świecie. Przełomowym momentem był model Toyota BJ, dzięki któremu powstała seria Land Cruiser. W roku 1966 zostaje wprowadzony model Corolla – jeden z najpopularniejszych do dzisiaj.

Wyprzedaż Toyoty samochodów z rocznika 2017 roku daje możliwość kupna samochodu w korzystniej cenie. Toyota Yaris możemy kupić już za 37 tysięcy złotych, a nowy samochód Yaris Hybrid dostaniemy już za około 60 tysięcy złotych. Najwięcej możemy oszczędzić, kupując Toyotę Land Cruiser 150 – zaoszczędzimy nawet 28 tysięcy złotych. Wiele osób uważa, że samochody z napędem hybrydowym są drogie. A właśnie nie jest to prawda, szczególnie teraz – w okresie wyprzedaży. Najpopularniejszy obecnie model na polskim rynku Auris Hybrid kupimy już za 70 tysięcy złotych. Wszystkie samochody hybrydowe Toyoty mają automatyczną skrzynię biegów oraz cechują się niskimi kosztami eksploatacji, w porównaniu do diesla. Dużo mnie zużywa paliwa szczególnie w mieście, mniej elementów może się zepsuć, a dodatkowo jest dużo tańsze serwisowanie. Dużo osób interesuje się też modelem Toyota C-HR, który teraz możemy kupić za 15 tysięcy złotych mniej. Dla miłośników dużych samochodów Toyota przygotowała model SUV-a RAV4 z napędem 4×4 – model jest tańszy nawet o 20 tysięcy złotych.

Jakie modele są dostępne w wyprzedaży?

Do najpopularniejszych modeli Toyoty możemy zaliczyć:

  • Toyota Avensis – samochód klasy średniej, jeden z popularnych modeli na polskim rynku. Obecnie samochód występuje w paru wersjach nadwoziowych. Występuje jako 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi.
  • Toyota Camry – zaliczany jest do segmentu E, czyli wysokiej klasy. Model jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Do zalet tego modelu można zaliczyć dużą przestrzeń wewnątrz samochodu, bezawaryjność i wysoki komfort jazdy.
  • Toyota Picnic – zaliczany do segmentu K, czyli do aut typu minivan. Występuje w 5-drzwiowym nadwoziu, a pod maską mają zamontowane silniki benzynowe oraz wysokoprężne. Produkcję tego modelu zakończono w 2001 roku.
  • Toyota Yaris Verso – również zaliczany do segmentu K, czyli do minivanów. Model zadebiutował w 1999 roku, a jego produkcję zakończono 6 lat później – w 2005 roku. Wnętrze samochodu przypomina model Yaris. Model bardzo dobrze sprzedawał się na rynku japońskim, a w Europie nie odniósł większego sukcesu.
  • Toyota Carina – samochód zaliczany do klasy średniej. Od 1997 roku następcą tego modelu jest Toyota Avensis.
  • Toyota Avalon – samochód należy do segmentu E. Posiada napęd na przednią oś. Jest uznawany za najmniej awaryjny samochód.
  • Toyota Corolla – należy do segmentu C, czyli do klasy kompakt. Jest to najlepiej sprzedający się model na rynku. Samochód występuje w wielu wersjach nadwoziowych. Ciekawostką jest fakt, że modele wypuszczone na rynek amerykański i japoński wyglądają zupełnie inaczej, niż te na rynku europejskim.
  • Toyota Auris – samochód należy do klasy kompakt. Model zadebiutował w roku 2007. Auto jest dostosowane przede wszystkim na rynek europejski.

Nie zwlekaj, kup Toyotę w atrakcyjnej cenie

„Toyota wyprzedaż 2018” lub „wyprzedaż Toyoty” pod tymi hasłami w Internecie dowiemy się więcej na temat konkretnych modeli i ich cen. Niewątpliwie wyprzedaż jest dobrym czasem, by kupić dużo taniej konkretny model samochodu. Warto się też pospieszyć, bo z tygodnia na tydzień wybór modeli z wyprzedaży może być coraz mniejszy. A kupując na wyprzedaży, możemy zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.