toyota verso

Toyota Verso– auto idealne nie tylko na rodzinną podróż

Przestronna, komfortowa, bezpieczna i bezawaryjna- taka była Toyota Verso. I choć obecnie nie jest już produkowana, to ten 7-miejscowy minivan wciąż jest ulubionym modelem Toyoty dla wielu Polaków. Jednak Toyota Verso nie musi kojarzyć się tylko z samochodem dla całej rodziny. Sprawdź, dlaczego to jest auto idealne nie tylko na rodzinną podróż.

Jedź bezpiecznie z Toyotą Verso

Toyota Verso, podobnie jak inne modele sygnowane logo japońskiej marki, wyposażona jest w rewolucyjny system bezpieczeństwa- Toyota Safety Sense. Odkąd system został wprowadzony na rynek w 2015 roku, zmienił pojmowanie bezpieczeństwa w aucie. Technologia Toyota Safety wykorzystuje specjalną kamerę, która monitoruje dystans przed samochodem oraz czujniki laserowe lub radar, aby móc zmierzyć odległość i prędkość obiektów na drodze. W ten sposób kierowca zyskuje dodatkowy zmysł, z którego pomocą można zmniejszyć ryzyko kolizji lub ograniczyć skutki wypadku.

Sprawdź też inne miejskie i komfortowe modele Toyoty takie jak: Toyota Yaris Cross.

Zachwycający design

Samochód firmowy to wizytówka firmy, a zachwycający design i dynamiczna sylwetka Toyoty Verso sprawia, że auto będzie doskonale Cię reprezentować. Oprócz przykuwającego uwagę wyglądu Toyota Verso charakteryzuje się też przestronnym i komfortowym wnętrzem, w którym pierwsze skrzypce odgrywa system multimedialny Toyota Touch 2. System posiada zaawansowanie funkcje, które uprzyjemnią każdą podróż- z jego pomocą uzyskasz dostęp do szeregu informacji na temat swojej Toyoty Verso. Możesz w jednym miejscu sprawdzić statystyki podróży, ustawienia systemu klimatyzacji, czy opcje zamykania drzwi oraz oświetlenia. Oczywiście, Toyota Touch 2 to także zaawansowany system audio, za pomocą którego możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w trakcie jazdy.

Toyota Touch 2 ma opcje, dzięki którym możesz swobodnie podróżować nie tylko po Polsce, ale też Europie- system posiada nawigację z mapami 2D i 3D oraz szereg aplikacji, dzięki którym jazda będzie prawdziwą przyjemnością. Warto tutaj wspomnieć o TomTom, technologia dostarcza Ci informacje o ruchu drogowym, dzięki niemu będziesz mógł omijać korki, co jest niezwykle przydatne, gdy śpieszysz się na spotkanie z klientem.

previous arrow
next arrow
Slider

 

Interesują Cię inne modele Toyoty? Sprawdź Toyota Land Cruiser i przekonaj się, jakie zalety ma ten model.