Toyota RAV4

Toyota RAV4 – legendarny SUV zmienia się dla Ciebie

W marcu podczas targów New York International Auto Show Toyota zaprezentowała już piątą generację legendarnego SUV-a.

Jak prezentuje się Toyota RAV4, która na rynek europejski trafi w pierwszym kwartale 2019 roku?

Nowa Toyota RAV4 zachwyci Cię dynamiką jazdy

28 marca 2018 roku na targach New York International Auto Show została zaprezentowała piąta już generacja Toyoty RAV4. To pierwszy z modeli Toyoty, która został stworzony na platformie Toyota New Global Architecture (TNGA), która zapewnia nie tylko lepsze własności jezdne i zwiększa bezpieczeństwo, ale też gwarantuje większy komfort jazdy.

Czym wyróżnia się Toyota RAV4, która na europejskim rynku zagości w pierwszym kwartale przyszłego roku?

Przede wszystkim platforma TNGA pozwala skonstruować dwie jednostki napędowe, dzięki którym zmniejszą się jeszcze bardziej Twoje rachunki za paliwo. W RAV4 dostaniesz mniejsze zużycie paliwa i większą moc. Nowa Toyota posiada napęd hybrydowy z 2,5 l silnikiem spalinowym. W ten sposób otrzymujesz oszczędność paliwa, małą emisję niepożądanych substancji, a w dodatku cichą pracę silnika z większą mocą.

Nowa Toyota RAV4 to również lepsza dynamika jazdy. Nie tylko został usprawniony układ napędu na wszystkie koła, ale też specjalnie dla wersji hybrydowe został opracowany nowy system napędu elektrycznego.

Nowa odsłona SUV-a cieszy oczy

Toyota RAV4 nie tylko zachwyca dynamiką i komfortem jazdy, model również cieszy oczy. Stylistyka nie tylko odzwierciedla solidną konstrukcję, ale też został zwiększony prześwit i rozstaw kół.

Nieznacznie zmieniła się długość modelu, teraz będzie wynosić 4600 mm. To niemal ta sama długość, jak aktualnej wersji, więc bez obaw, nowa Toyota RAV4 nadal będzie prosta w manewrowaniu!

Jakie jeszcze zmiany zaszły w wyglądzie RAV4? Zmniejszony został przedni i tylny zwis, a także rozstaw osi (teraz jest większy o 30 mm). W ten sposób można było powiększyć kabinę, dzięki czemu komfort jazdy jeszcze większy. Abyś mógł/a pomieścić jeszcze więcej rzeczy, przestrzeń bagażowa została zwiększona. W sumie szerokość pojazdu zwiększyła się o 10 mm.

previous arrow
next arrow
Slider