Toyota Prius+

Toyota Prius+ – jeszcze więcej przestrzeni

Toyota Prius+ to pierwsze 7-miejscowe auto hybrydowe, a każde z tych miejsc oferuje pasażerowi przestrzeń, gwarantujące komfort podróżowania. To doskonały samochód dla firmy, jeśli szukasz auta, które oferuje wiele miejsc, a jednocześnie będzie elegancko się prezentować.

Jednak przestrzeń to nie jedyne zalety tej marki. Dlaczego jeszcze Toyota Prius+ to dobry wybór na auto firmowe?

3 w 1

Aerodynamika, przestrzeń wewnątrz auta i przykuwający uwagę design – Toyota Prius+ to połączenie tych wszystkich elementów. Zresztą właśnie połączenie tych cech było celem projektantów Toyoty. I udało się, czego najlepszym przykładem jest właśnie Toyota Prius+.

To hybryda, w której znajdziesz aż 7 w pełni regulowanych miejsc dla pasażerów. To nie koniec niespodzianek, samochód zaskoczy Cię też swoją oszczędnością i funkcjonalnością. Niskie spalanie, a co za tym idzie niewielkie rachunki za paliwo, zawdzięczasz właśnie technologii hybrydowej. Napęd hybrydowy to połączenie silnika spalinowego oraz elektrycznego — taka kombinacja gwarantuje Ci dynamiczną, a co najważniejsze, ekonomiczną jazdę.

Prius+ zaskakuje też ogromem przestrzeni – choć pojazd posiada aż 7 w pełni regulowanych miejsc dla pasażerów, to wciąż oferuje sporą przestrzeń bagażową oraz schowków. Nie można też nie wspomnieć o aerodynamicznej sylwetce, która przykuwa uwagę.

Zobacz też inne Hybrydowe modele Toyoty takie jak: RAV4, Camry, Corolla lub Toyota Highlander.

Toyota Prius+ – inteligentne rozwiązania w Twoim aucie

Toyota Touch 2, inteligentny system parkowania (IPA), wyświetlacz projekcyjny HUD, JBL GreenEdge – lista niezwykłych rozwiązań, które ma Prius+, jest rozległa. Niezwykle przydatny jest system multimedialny Touch 2 with Go, dzięki niemu możesz przeglądać komunikaty drogowe TMC, a także masz darmowy dostęp do usługi Tom Real Time Traffic.

Nie wolno zapomnieć o systemach bezpieczeństwa, w jakie wyposażona jest Toyota Prius+. Model ma aż 7 poduszek powietrznych, aktywne zagłówki, system stabilizacji jazdy czy wspomagający hamowanie. Dzięki tym rozwiązaniom jazda będzie bezpieczna i komfortowa dla Ciebie i Twoich pracowników.

previous arrow
next arrow
Slider