Toyota Corolla

Toyota Corolla to jeden z najpopularniejszych samochodów świata, do tej pory sprzedano aż 40 mln egzemplarzy tego modelu. Niezmiennie od pół wieku Corolla jest liderem w swoim segmencie, a innowacyjne rozwiązania, jakie są do niej wprowadzane, zapewniają kierowcom wysoki komfort jazdy.

Dlaczego warto wybrać Toyotę Corollę? Więcej informacji znajdziesz w dalszej części tekstu.

 

Toyota Corolla – jeden samochód, tak wiele zalet

Toyota Corolla łączy w sobie wiele cech – jest niezawodna, nowoczesna, komfortowa, a także bezpieczna. Nie jest więc zaskoczeniem, że tak wielu kierowców wybiera właśnie ten model. Prestiżowa sylwetka tego auta jest doskonałą wizytówką jej właściciela, a wygodne wnętrze, w którym można znaleźć inteligentne i nowoczesne rozwiązania, sprawia, że każda podróż jest niezapomnianym przeżyciem.

Na szczególną uwagę zasługuje system multimedialny Toyota Touch 2, który posiada między innymi wyświetlacz umieszczony pod taflą szkła. Aby zapewnić Ci wygodną podróż, w Corolli znajdują się ergonomiczne fotele, płaska podłoga, a także duża przestrzeń na nogi w drugim rzędzie – dzięki temu podróż będzie wygodna nie tylko dla kierowcy, ale też pasażerów.

Oczywiście Toyota Corolla, tak jak wszystkie modele w naszym salonie w Zabrzu, posiada system Toyota Safety Sense. Ten niezwykły system bezpieczeństwa pozwala uniknąć kolizji albo pozwala ograniczyć jej skutki.

Wybierana od ponad 50 lat

Historia Toyoty Corolla zaczyna się już w 1966, kiedy to pierwsza generacja tego modelu była oferowana w nadwoziu sedan oraz kombi. Samochód szybko zyskał uznanie w oczach kierowców, bo już w 1970 roku II generacja Corolli była najchętniej kupowanym autem na świecie. Wraz z upływem czasu nie słabło zainteresowanie Toyotą Corolla, wręcz przeciwnie wciąż jest jednym z najchętniej wybieranych aut w swoim segmencie.

Dlaczego Toyota Corolla jest tak chętnie wybierana? Z kilku powodów. Corolla jest niezawodna, o czym świadczą czołowe miejsca w niezależnych rankingach bezawaryjności na całym świecie. Poza tym model charakteryzuje się niezwykłym designem, który przyciąga uwagę, oraz wysokiej jakości technologią, która sprawia, że jazda tym autem to prawdziwa przyjemność.

Toyotę Corollę kupisz już od 63 400 złoty. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

previous arrow
next arrow
Slider