Wybierz Standard Leasing i zapewnij rozwój swojej firmie

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz firmowego samochodu? Atrakcyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu będziesz mógł nabyć niezawodny samochód, jednocześnie zapewniając dynamiczny rozwój swojej firmie, jest Standard Leasing. 

Czym jest Standard Leasing oraz jakie zalety ma ta opcja? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania. Znajdziesz w tym artykule też informacje na temat tego, jak skorzystać z leasingu Standard. Sprawdź również leasing toyota smartplan

Tradycyjny sposób leasingowania aut

Standard Leasing jest wygodnym programem stworzonym z myślą o wszystkich firmach, niezależnie od ich wielkości. To korzystny program finansowania floty, który oparty jest na tradycyjnych warunkach leasingowania. Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo i szukasz rozwiązania, dzięki któremu jednocześnie sfinalizujesz flotę i zminimalizujesz koszty związane z jej obsługą, pomyśl o Standard Leasing.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing w Toyocie?

Po pierwsze leasing to zdecydowanie najprostsza i najtańsza forma finansowania samochodu w firmie. Po drugie, marka Toyota to niezawodne modele samochodów, które doceniło już wielu naszych klientów. Nie tylko cechuje je niska bezawaryjność, ale też są niezwykle ekonomiczne. W ten sposób zaoszczędzisz wiele pieniędzy nie tylko na kosztach serwisowania, ale też na kosztach paliwa i ubezpieczeniach.

Samochody marki Toyota to również innowacyjne rozwiązania oraz wygoda podróżowania, dzięki czemu sprawdzą się one zarówno w trasie, jak i w mieście. Oferujemy również pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów, dzięki którym wybierzesz najlepsze auto dla swojego biznesu.

Zalety programu Standard Leasing

Standard Leasing jest jedną z naszych propozycji, dzięki której Twój biznes będzie mógł się dynamicznie rozwijać. Podobnie, jak leasingu SMARTPLAN, dopasowujemy naszą propozycję do Twojej firmy, a nie na odwrót. Wiemy, że każda firma jest inna, dlatego też warunki leasingu dostosowane są do Twoich indywidualnych wymagań.

Jakie jeszcze korzyści, prócz elastycznych warunków, niesie ze sobą program Standard Leasing?

  • korzyści podatkowe – odliczenie VAT-u, raty jako koszt uzyskania przychodu;
  • krótki czas oczekiwania na decyzję – wystarczy tylko 1 godzina, by dopełnić wszelkie formalności;
  • wszystko w jednym miejscu – na stacji Dilerskiej dopełnisz wszelkich formalności!

6 prostych kroków, dzięki którym weźmiesz leasing

Skorzystanie z ofert Standard Leasing jest niezwykle proste! Wystarczy jedynie 6 kroków, dzięki którym weźmiesz leasing.

  1. Odwiedź Dilera Toyoty i wybierz swój wymarzony samochód.
  2. Następnie wypełnij wraz z pracownikiem Toyoty wniosek leasingowy. Z pomocą Dilera nie powinno Ci to zająć więcej niż 10 minut.
  3. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie dokumentów firmy i dokumentów finansowych. Na ich postawie zostanie wydana decyzja leasingowa.
  4. Odbierz w ciągu 1 godziny decyzję leasingową.
  5. Podpisz umowę.
  6. Teraz zostaje Ci tylko odebrać samochód w umówionym terminie.