samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Toyota PROACE to pojazd, który może zostać dostosowany do transportu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Podczas zabudowy wzmacniana jest podłoga, instalowane są mocowania oraz szyny. Auto zostaje także odpowiednio oznakowane. To nie koniec możliwości, istnieje wiele opcji dodatkowych. Dostosowujemy PROACE dla potrzeb osób niepełnosprawnych nawet w 3 tygodnie. Zadzwoń, odwiedź nasz salon i przekonaj się, że potrafimy stworzyć idealną zabudowę dla Ciebie.

PROACE do zadań specjalnych

Toyota PROACE daje wiele możliwości zabudowy. Samochód posiada dwie długości nadwozia, kilka możliwości konfiguracji drzwi oraz zagospodarowania wnętrza. Pojazd może się poszczycić największym bagażnikiem w swojej klasie. Liczne możliwości modyfikacji sprawiają, że auto może być wykorzystywane na wiele sposobów. Jednym z nich jest transport osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Nasz salon od lat zabudowuje PROACE m.in. na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. W błyskawicznym tempie zmieniamy wnętrze, tworząc w pełni bezpieczny, komfortowy i użyteczny pojazd dla osób o specjalnych potrzebach.proace - samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Pojazd wykorzystywany do transportu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich musi być odpowiednio przestronny i posiadać wiele udogodnień. Do tego celu idealnie nadaje się Toyota PROACE Verso. Nasi mechanicy w kooperacji z firmą BAUTEX dostosowują samochody do przewozu osób niepełnosprawnych. W wersji podstawowej wykonujemy:

  • mocowania dla 1 wózka inwalidzkiego, które posiadają atesty (pasy mocujące wózek, listwy cargo w podłodze, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa dla osób na wózkach),
  • konieczne wzmocnienia podłogi w miejscu mocowania wózka,
  • składane, aluminiowe szyny, posiadające bieżnię antypoślizgową,
  • wymagane przez prawo oznakowanie (oklejamy samochód emblematami informującymi o transporcie osób niepełnosprawnych, montujemy ostrzegawcze kierunkowskazy dachowe w technologii LED).

Dodajmy, że pierwszy wózek inwalidzki jest instalowany zamiennie z siedzeniami III rzędu. Natomiast drugi wózek montujemy w II rzędzie. Taką zabudowę możemy zrobić już w 21 dni.

Opcjonalnie możemy wykonać:

  • drugi, dodatkowy komplet mocowań do drugiego wózka,
  • rozkładaną platformę najazdową na zawiasach zamiast szyn aluminiowych,
  • wysuwany stopień elektrycznie przy drzwiach przesuwnych,
  • windę.

Wykonujemy zabudowę do transportowania osób niepełnosprawnych w samochodach PROACE Verso w wersji Medium lub Long. Tworzymy bezpieczne i funkcjonalne pojazdy, działamy szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami!