Samochody dostępne w naszej ofercie

Poznaj nasze auta firmowe

Twoja firma dynamicznie rozwija się, więc chcesz kupić pierwszy służbowy samochód? A może chcesz powiększyć swoją flotę o nowe auta firmowe? Jeśli odpowiedziałeś/aś na któreś z tych pytań twierdząco, w takim razie ten artykuł jest dla Ciebie! Przeczytaj go i sprawdź, jakie auta firmowe Ci oferujemy. Znajdziesz też informacje na temat tego, jakie formy leasingu samochodowego oferuje Ci nasz salon Toyoty, który znajduje się w Zabrzu.

Jakie auta firmowe znajdziesz w naszej ofercie?

Toyota Prius + to połączenie 3 niezbędnych aspektów: aerodynamiki, przestrzeni wewnątrz auta i przykuwającego uwagę wyglądu na zewnątrz. Jakby tego były mało, Prius + posiada napęd hybrydowy, bogate wyposażenie, a także aż 7 w pełni regulowanych miejsc dla pasażerów! Wybierz Prius + i daj się zaskoczyć jego funkcjonalnością oraz oszczędnością.

Toyotę AYGO cechuje odważny i innowacyjny design. To, co jest wyjątkowego w tym modelu, to możliwość dopasowania auta do własnej osobowości, a jeśli chodzi o auta firmoweto do charakteru biznesu. W swoim kompaktowym i zwrotnym nadwoziu AYGO pomieści cztery osoby. Przekonaj się, że jest to idealne auto do miasta oraz na służbowe spotkania.

Toyota Corolla to wyjątkowe auto, które zapewnia wyjątkową wygodę nie tylko kierowcy, ale też pasażerom. Posiada nie tylko funkcjonalne i przestronne wnętrze, ale cechuje ten model też łatwość prowadzenia oraz niezawodność. Corolla to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy, by nasze auta firmowe były ekonomiczne, bezpieczne, a zarazem komfortowe.

Toyota Yaris to nie tylko niesamowity design, który przyciąga wzrok. To również innowacyjne auto, które posiada m.in. dopracowany system multimedialny, czy innowacyjny wyświetlacz TFT. W ten sposób zapewnisz sobie i swoim pracownikom komfortową jazdę. Oprócz tego Toyota Yaris posiada napęd hybrydowy oraz pakiet aktywnego bezpieczeństwa Toyota Safety Sense.

Wybierz najwygodniejszą dla Twojej firmy formę finansowania

W ofercie Toyoty dla biznesu znajdziesz aż 6 form finansowania nowych samochodów firmowych. Możesz skorzystać z takich opcji jak:

  • Toyota Leasing finansowy,
  • Toyota Leasing operacyjny,
  • Kredyt,
  • Kredyt SMARTPLAN,
  • Leasing SMARTPLAN,
  • Najem krótkoterminowy.

Więcej o proponowanych formach finansowania i ich zaletach, możecie przeczytać w naszych poprzednich artykułach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest smart leasing oraz jakie korzyści ze sobą niesie, zajrzyj tutaj.

Sprawdź też, czym różni się leasing operacyjny a finansowy! Która z tych opcji będzie lepsza dla Twojego biznesu?