Polaris 570 Sportsman

Polaris 570 Sportsman – najbardziej uniwersalny quad świata?

Quady to pojazdy, które coraz częściej spotykamy w Polsce. Chętnie sięgają po nie miłośnicy jazdy wyczynowej, osoby kochające bliski kontakt z naturą, a także dzieci i młodzież poszukujące urozmaicenia i mocniejszych wrażeń podczas jazdy. Jedną z najbardziej cenionych wśród miłośników ATV marek produkujących quady jest Polaris, w której ofercie znajduje się quad Sportsman 570 uznawany za jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn na świecie. Co warto wiedzieć o tym niezwykle popularnym modelu?

Polaris 570 Sportsman – quad do pracy i zabawy

Polaris 570 Sportsman to pojazd zaprojektowany do pracy i zabawy. Za jego pomocą można wykonywać różnego rodzaju zadania, w tym koszenie trawy, odśnieżanie i porządkowanie terenu, quad pomoże również w pracach rolniczych, a także w wycince lasu. Po pracy Polaris 570 może zostać natomiast z powodzeniem wykorzystany do jazdy rekreacyjnym po trudnych, wymagających terenach, za co docenią go w szczególności miłośnicy sportów wyczynowych i jazdy crossowej. Najnowszy model z 2021 r. posiada funkcję EPS, czyli elektronicznego wspomagania kierownicy, co pozwala mu jeszcze lepiej radzić sobie na wymagających terenach.

Polaris 570 Sportsman to quad stworzony dla wszystkich miłośników jazdy na czterokołowcach, którzy poszukują prawdziwie uniwersalnej i wielofunkcyjnej maszyny. Pojazd ten ma wiele twarzy i tylko od jego użytkownika zależy, do czego zostanie przeznaczony w danym momencie. Jego ogromnym atutem jest także oryginalny design, który sprawia, że siedząc za jego kierownicą z pewnością nie pozostaniemy niezauważeni. Niepowtarzalnego charakteru nadają mu przednie i tylnie światła LED-owe, które pozwalają na bezpieczne poruszanie się pojazdem o każdej porze dnia i nocy. To, co najważniejsze kryje jednak wnętrze tego popularnego modelu.

Duża moc i niepowtarzalne możliwości silnika elektrycznego

Polaris 570 Sportsman to pojazd elektryczny, w który warto zainwestować, jeśli cenimy sobie ekonomiczną i zgodną z zasadami ekologii jazdę. Jest zasilany z akumulatora umieszczonego pod maską, którego konstrukcja oraz wygodne umiejscowienie zapewniają łatwy dostęp do ładowania oraz pozwalają mieć pojazd zawsze przygotowany do jazdy. Specjalnie zaprojektowane opony posiadają dodatkowo wzmocnioną konstrukcję, która pozwala cieszyć się jeszcze szybszą jazdą po trudnych terenach bez obaw o uszkodzenie kół.

Sporym atutem tego modelu jest także pojemny bagażnik, który posiada ładowność sięgającą do aż 123 kg. Pozwala to wykorzystać pojazd nie tylko do jazdy po najbliższej okolicy, ale zabierać go również na dłuższe wyprawy i w podróże. Dodatkowe 24 l pojemności oferuje natomiast zintegrowany schowek, w którym można ukryć najpotrzebniejsze przedmioty, aby mieć je stale w zasięgu ręki. Napęd na cztery koła oraz wygodne zawieszenie pozwalają dotrzeć w najbardziej trudne miejsce oraz czerpać jeszcze więcej przyjemności z jazdy wyczynowej. Wszystko to sprawia, że Polaris 570 Sportsman jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących wielofunkcyjnej maszyny, która będzie w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu, jakie przed nim postawimy.