Toyota PROACE

Nowa Toyota rusza do pracy

Slider

Toyota PROACE: Dobra robota.

11 kombinacji nadwozia i długości, szereg konfiguracji drzwi tylnych i bocznych, 3 miejsca z przodu, pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej, zaczepy do mocowania ładunku – to wszystko sprawia, że PROACE staje się dokładnie takim vanem, jakiego potrzebujesz. Dodaj do tego legendarną niezawodność marki Toyota, a zyskasz pewność, że zawsze będziesz miał auto gotowe do pracy.

lista
Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

jazda próbna
Umów się na jazdę próbną

Przetestuj Hiluxa, to nic nie kosztuje

Gwarancja PRO

Jeśli zakupiłeś nową Toyotę PROACE od 3 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2020 r., to w ramach Gwarancji PRO jest ona objęta ubezpieczeniem gwarantującym pokrycie kosztów napraw do kwoty 100 000 zł. Okres gwarancyjny trwa do 36. miesiąca od dnia pierwszej rejestracji z limitem przebiegu do 1 000 000 km.

Slider

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Toyota Proace jest najlepsza w swoim rodzaju.

Kolejny dzień pracy dla Twojej Toyoty

Proace, kryje w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań.

wymiary - toyota proace

Wymiary

Toyota PROACE jest dostępna w trzech rodzajach długości nadwozia: Compact o długości 4,6 m, Medium 4,9 m oraz Long 5,3 m. Każdy z nich posiada bardzo pojemny przedział ładunkowy, odpowiednio: 5,1 m3, 5,8, m3 i 6,6 m3, co daje olbrzymie możliwości transportowe.

Ładowność

Toyota PROACE w każdym rodzaju nadwozia oferuje ładowność o maksymalnej wartości 1400 kg. Bez względu na to, czy posiadasz vana Compact, Medium czy Long, możesz mieć pewność, że bezpiecznie przewieziesz swoj ładunek.

ładowność - toyota proace