Toyota PROACE Verso

Nowy wymiar podróżowania

Slider

Toyota PROACE Verso

Nowa Toyota PROACE Verso kontynuuje tradycję tworzenia wszechstronnych mikrobusów. Zastosowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań umożliwiających podróżowanie w przestronnym wnętrzu, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Dodatkowo połączenie przemyślanych funkcji, zaawansowanych silników diesla i innowacyjnych technologii sprawia, że Twoje życie staje się prostsze, a jazda bezpieczniejsza.

lista
Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

jazda próbna
Umów się na jazdę próbną

Przetestuj Hiluxa, to nic nie kosztuje

Gwarancja PRO

Jeśli zakupiłeś nową Toyotę PROACE od 3 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2020 r., to w ramach Gwarancji PRO jest ona objęta ubezpieczeniem gwarantującym pokrycie kosztów napraw do kwoty 100 000 zł. Okres gwarancyjny trwa do 36. miesiąca od dnia pierwszej rejestracji z limitem przebiegu do 1 000 000 km.

Slider

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Toyota Proace jest najlepsza w sowim rodzaju.

wszechstronność - toyota proace verso

Wszechstronność


Toyota PROACE Verso oferuje nowy wymiar podróżowania. Dzięki swobodnej i szybkiej zmianie ustawień od 5 do 9 foteli istnieje wiele wariantów aranżacji wnętrza, co daje niezwykłą wygodę i komfort zarówno podczas weekendowych wypraw, jak i w godzinach pracy. Doskonała mobilność i prestiż sprawiają, że to idealny partner w biznesie, który pomoże zrealizować każdy pomysł.