Ekonomiczność składa się z 3 elementów

Czym jest ekonomiczność dla naszych klientów? To nie tylko niska cena samochodu, ale jest to połączenie kilku elementów, włączając w to całkowity koszt samochodu, niezawodność i oszczędność, jakie gwarantuje Ci posiadanie auta marki Toyota.

Wybierając samochód firmowy, przeanalizuj całkowity koszt posiadania pojazdu. Poniżej pokażemy Ci, jakie czynniki sprawiają, że to właśnie wybór Toyoty jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Zamiast koncentrować się wyłącznie na wynegocjowaniu najniższej ceny i maksymalnie dużego upustu, pomyśl o całkowitych kosztach, jakie będą generować Twoje samochody. Pod uwagę musisz wziąć m.in. koszty paliwa, serwisu, ubezpieczenia oraz kwestie związane z utratą wartości auta.

Symulacja kosztów samochodu z silnikiem Diesla z segmentu C dla 3 lat i 120 tys. km przebiegu (stan na 3.11.2012). Źródło: Toyota Motor Poland

Warto pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu wybranego modelu. Przy odsprzedaży samochód w wyższej wersji będzie wart więcej niż ten z wyposażeniem podstawowym.

Oszczędność

Posiadanie Toyoty wiąże się z oszczędnościami na każdym kroku. To nie tylko atrakcyjne pakiety wyposażeniowe w konkurencyjnych cenach, ale też elastyczne formy finansowania, specjalne oferty, niskie zużycie paliwa oraz rzadkie wizyty w warsztatach i niska wartość odsprzedaży. Dzięki tym elementom suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.

Niezawodność

Modele Toyoty zajmują czołowe miejsca w rankingach zadowolenia klientów. Jesteśmy również liderami w rankingach przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. To właśnie one doceniły jakość naszych samochodów i pozytywnie oceniły nasze auta w kwestii bezawaryjności. Przykładem jest m.in. ranking niemieckiego stowarzyszenia Technischer Überwachungsverein. W raporcie TÜV 2016 Toyota po raz kolejny została uznana za niezawodną markę na świecie.


Aż 14 modeli Toyoty w pierwszych 10 najbardziej niezawodnych samochodów w poszczególnych klasach wiekowych.

 

Wybór Kierowców 2016

1. miejsce Toyoty jako najbardziej niezawodnej marki w Polsce.

 

Consumer Reports 2016

Toyota i Lexus na pierwszych dwóch miejscach jako najbardziej niezawodne marki.

J.D. Power 2016


Toyoty wygrywają aż w 
4 kategoriach niezawodności fabrycznie nowych aut w ciągu pierwszych 90 dni od daty zakupu.

 

ADAC 2015Toyota Auris i Verso najlepsze w swoich kategoriach w rankingu badającym satysfakcję kierowców.

Krótki czas dostawy to zysk dla Twojej firmy

W biznesie liczy się czas działania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też dla naszych klientów Toyota zamówiła samochody na wyprzedaż. To pozwala nam skrócić czas dostawy do maksimum.

Dostawy mogą odbywać się dla klientów oddalonych od naszej aglomeracji pod wskazany adres.

Zadbaliśmy również o to, by procedura realizacji wniosków o finansowanie zakupu była jak najbardziej uproszczona. My skracamy czas dostawy, a Twoja firma zyskuje na tym. Duża liczba samochodów jest dostępna „od ręki”, dzięki czemu wielu naszych klientów może odebrać auto nawet w ciągu 24 godzin od podpisania zamówienia!

Przekonaj się o tym sam, jak łatwo i szybko zamówić samochód. Wybierz Toyotę i rozwijaj swój biznes!

Niska cena i wysoka jakość w jednym

Czy tanio może równać się z wysokimi standardami? W ofercie Toyota dla Biznesu jest to możliwe! Dla naszych klientów słowo „tanio” oznacza rabaty flotowe przy zakupie nowych samochodów oraz oszczędności przy ich użytkowaniu.

Samochody Toyoty słyną z rekordowo niskiego zużycia paliwa, co przekłada się na oszczędzanie i mniejsze wydatki na stacjach benzynowych. Nasze auta są nie tylko bardzo dynamiczne, ale też posiadają ekonomiczne silniki, napęd hybrydowy i elastyczne skrzynie biegów. Te elementy sprawiają, że posiadanie Toyoty to czysty zysk!

Na przykład, posiadanie hybrydy Toyoty nierozerwalnie wiąże się z mniejszym spalaniem paliwa, a co za tym idzie – z rzadszymi wizytami na stacjach benzynowych. Ta oszczędność jest odczuwalna już po zatankowaniu baku za 100 zł (przy cenie paliwa 4,44 zł za litr). Samochód ze zwykłym napędem, jak Toyota Avensis Sedan 1,8 Valvematic (147 KM) Multidrive S, przejedzie wtedy w mieście dystans 282 km, natomiast Toyota Prius – aż 626 km.