Rzeczywiste koszty użytkowania (TCO)

Istotną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przed kupnem auta, są koszty utrzymania samochodu. Czy samochód zużywa wiele paliwa? Czy marka znana jest z bezawaryjności, a może auto często się psuje? Wszystkie te pytania należy wziąć pod uwagę w szczególności, jeśli decydujemy się na zakup używanego modelu.

Koszty utrzymania samochodu — Toyota

Aby wyliczyć całkowity koszt posiadania floty Toyoty, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, tj. oszczędność, niezawodność, obsługę, ubezpieczenia, wysoką wartość odsprzedaży, serwis, spalanie oraz niski koszt finansowania. Przeanalizuj wraz z nami wszystkie 8 czynników i przekonaj się samemu, że koszty utrzymania Toyoty są na Twoją kieszeń!

OSZCZĘDNOŚĆ – Toyota to niezwykle oszczędne auto na wielu polach. Wybierając Toyotę, zmniejszasz koszty utrzymania samochodu. Jak? Marka Toyota niejednokrotnie była już doceniana w kategorii bezawaryjności zarówno przez ekspertów, jak i kierowców. Bezawaryjność oznacza rzadkie wizyty w warsztatach. Dodaj do tego niskie zużycie paliwa, wysoką wartość odsprzedaży, elastyczne formy finansowania oraz atrakcyjne pakiety, jakie oferujemy naszym klientom, a przekonasz się samemu, że Toyota to auto na Twoją kieszeń.

NIEZAWODNOŚĆ – nasze modele wiodą prym w rankingach na bezawaryjność aut, które są przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. Niezawodność Toyoty oznacza dla Ciebie rzadkie wizyty w warsztatach, a co za tym idzie niskie koszty utrzymania samochodu.

OBSŁUGA – dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi pracownikami i liczyć na wsparcie z naszej strony. W salonie Toyoty w Zabrzu oferujemy obsługę na wysokim poziomie.

UBEZPIECZENIA – proponujemy tylko kompleksowe oferty. AC + OC + NW + Assistance – to wszystko w jednym pakiecie lub w innej dogodnej dla Ciebie opcji, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, którzy wznawiają dotychczasową polisę.

WYSOKA WARTOŚĆ ODSPRZEDAŻY – modele Toyoty cechuje wysoka jakość, bezawaryjność i innowacyjne technologie, dzięki czemu nasze auta odznaczają się na tle konkurencji wysoką wartością odsprzedaży.

SERWIS – doświadczenie i profesjonalna obsługa, w naszym serwisie możesz liczyć na pomoc fachowców. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt oraz oryginalne części zamienne dla Toyoty.

SPALANIE – Toyota znana jest z niskiego zużycia paliwa. Wybór naszych modeli to sposób na zmniejszenie kosztów za paliwo.

NISKI KOSZT FINANSOWANIA – kredyt lub leasing SMARTPLAN to atrakcyjne formy finansowania, z których warto skorzystać. Niskie raty miesięczne, czy możliwość załatwienia wszystkich formalności u naszego dilera, to jedynie początek korzyści tych dwóch form finansowania.