Slider

Leasing SMARTPLAN

Wybierz najwygodniejszy dla Twojej firmy program finansowania floty i zminimalizuj koszty związane z jej obsługą.

smart plan toyota

• gwarancja odkupu auta przez dilera

• program dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

• niskie i przewidywalne koszty użytkowania

• wliczanie rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu

• odliczenie VAT-u od rat miesięcznych

• spłata jedynie tej części wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie

• korzystanie z najmniejszej na rynku wartości, która wynika m.in. z niezawodności Toyoty

• niskie koszty leasingu i dedykowane rabaty

• wszystkie formalności do załatwienia u najbliższego Dilera Toyoty

• do wyboru atrakcyjne ubezpieczenie: roczne lub wieloletnie

Wybierz leasing samochodowy SMARTPLAN i zminimalizuj koszty w swojej firmie!

Leasing SMARTPLAN to nowatorski wariant leasingu samochodowego. Gwarantuje on stałe i niskie koszty przez cały okres trwania umowy. Ta forma leasingu na samochód ma wiele zalet, między innymi mamy możliwość wliczenia rat leasingowych do kosztów przychodu, a także odliczenie VAT-u. Faktury otrzymujemy raz w miesiącu i zawarte są w niej wszystkie usługi w jednej racie. Dodatkowo pojazd jest serwisowany zawsze w sieci Toyoty, co daje pewność profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa użytkowania samochodu.

Wybierz najlepszy wariant SMARTPLAN dla siebie

Toyota SMARTPLAN oferuje 3 różne warianty leasingu samochodu osobowego. Pierwszym z nich jest to opcja Easy – mamy tutaj gwarancję wykupu samochodu za wysoką kwotę, dzięki czemu raty leasingowe są bardzo niskie. Kolejnym wariantem jest Easy Plus, który oferuje bardzo korzystne ubezpieczenie wliczone w koszty leasingu. Ostatnią z wersji jest Comfort. Wybierając to rozwiązanie, w miesięcznych opłatach otrzymujemy cały pakiet- naprawę, zakup i wymianę opon, a także przeglądy. Nie musimy również przejmować się zakupem ubezpieczenia, ponieważ to też zawarte jest w racie miesięcznej.

Jak skorzystać z leasing SMARTPLAN?

Skorzystanie z oferty leasingu auta jest bardzo proste. Najpierw musimy zdecydować się na model samochodu, a następnie skontaktować się z dilerem Toyoty. Trzeba również wypełnić wniosek leasingowy, co nie zajmie nam więcej niż 10 minut. Teraz przyszedł czas na przestawienie dokumentów firmy oraz finansowych, na podstawie których zostanie wydana decyzja. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy leasingowej.

Co po zakończeniu umowy?

Po zakończeniu umowy leasingu samochodu SMARTPLAN mamy do wyboru 3 opcje:

  • Jeśli chcemy kontynuować współpracę, wystarczy, że zwrócimy stary samochód i wybierzemy nowy model na wybranych przez siebie warunkach.
  • Nie musimy rozstawać się ze swoim samochodem, jeśli nie chcemy. Możemy dokonać odkupu samochodu, którego cena jest niezmiennym elementem umowy leasingu auta SMARTPLAN.
  • W przypadku, gdy samochód nie jest nam już potrzebny, możemy zwrócić go swojemu dilerowi Toyoty i zakończyć umowę.

Samochód w leasingu? SMARTPLAN daje gwarancję obsługi przez autoryzowane serwisy

Każdy przegląd czy też naprawa realizowana jest w autoryzowanych serwisach Toyoty, w którym stosowane są wyłącznie oryginalne części. Jakość i standard obsługi serwisów daje gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania samochodu.

Nie znalazłeś wygodnej dla siebie formy finansowania? Sprawdź pozostałe lub skontaktuj się z doradcą.