nowe auto w salonie samochodowym

Dlaczego warto kupić swoje nowe auto w salonie samochodowym?

Czy wiesz, że salony samochodowe specjalizujące się w sprzedaży nowych pojazdów są przygotowane do obsługi wszystkich Twoich potrzeb transportowych? Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na salon samochodowy Kraków zawsze wtedy, gdy marzy się im konkretne, wymarzone auto.

Wybór dealera zajmującego się wszystkimi kwestiami związanymi z motoryzacją ma wiele zalet – w dzisiejszym artykule chcemy się im przyjrzeć nieco bliżej. Jeśli więc nie byłeś do tej pory zdecydowany, czy salon samochodowy to miejsce, w którym chcesz znaleźć swój nowy pojazd – czytaj dalej i odkryj kilka kluczowych korzyści związanych z tym wyborem.

Salon samochodowy Kraków to najwygodniejsza forma zakupu pojazdu

Nie da się ukryć, że dzisiejsze salony samochodowe są projektowane z myślą o komforcie i wydajności, aby zapewnić klientowi optymalne wrażenia z zakupów. Od wygodnych salonów z dostępem do sieci Wi-Fi, po zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych strony internetowe, kliniki samochodowe i przypomnienia o terminach obsługi – wszystkie punkty kontaktowe mają zapewniać klientom wartość dodaną.

Ponadto, gdy pojazd jest serwisowany właśnie u dealera, wszelkie naprawy gwarancyjne są wykonywane w tym samym czasie, oszczędzając w ten sposób czas konsumenta. Tak wygodne i kompleksowe podejście do tematu może zapewnić tylko nowoczesny salon samochodowy Kraków, żaden inny sprzedawca pojazdów.

Naprawa powypadkowa – kompleksowo w salonie samochodowym

Wielu konsumentów jest zaskoczonych, gdy dowiaduje się, że salon samochodowy Kraków zajmuje się nie tylko sprzedażą, również naprawami powypadkowymi. Nierzadko najlepsze salony serwisują nawet różne marki i modele.

Opcje naprawy samochodu w salonie:

  • warsztat napraw powypadkowy na miejscu,
  • naprawa samochodu w renomowanym warsztacie z którym salon podjął współpracę.

Jeśli uczestniczysz w kolizji, masz prawo do wyboru miejsca naprawy pojazdu. Dlatego pamiętaj, że salon samochodowy, w którym nabędziesz samochód jest jedna z opcji, która może pomóc przywrócić pojazd do stanu sprzed wypadku.

Serwis samochodowy w salonie – przystępne ceny usług

Czasem salony samochodowe konkurują z niezależnymi warsztatami i sieciami motoryzacyjnymi w kontekście świadczenia usług serwisowych, ich ceny w zakresie regularnych przeglądów bądź napraw (wymiana oleju, czy naprawa hamulców), a oferowane przez nich ceny nierzadko są bardzo konkurencyjne. Ba! W przypadku niektórych artykułów, czy usług salony samochodowe są czasami bardziej opłacalne niż niezależni dostawcy takowych, szczególnie jeśli nabywałeś u nich swój pojazd.

Kompleksowa obsługa posprzedażowa

Nawiązanie relacji z konsultantem, doradcą serwisowym lub innym personelem w salonie samochodowym może z czasem przynosić dywidendy. Salon samochodowy Kraków zna Ciebie, Twój pojazd i Twoją markę lepiej niż ktokolwiek inny i jest doskonałym źródłem cennych informacji na temat pielęgnacji i konserwacji Twojego pojazdu. Wielu dealerów sprzedaje pojazdy i świadczy usługi dla tych samych klientów rok po roku, a także dla ich dalszej rodziny i sieci przyjaciół. To świadczy o sile relacji!