idealne rozwiązanie dla małych firm

Toyota SMARTPLAN idealnym rozwiązaniem dla małych firm

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnego biznesu bez samochodu jest niezwykle trudne zarówno dla właścicieli wielkich korporacji, jak i małych oraz średnich firm. Delegacje czy spotkania służbowe to tylko przykłady sytuacji, w których firmowy pojazd jest niezbędny.

Niestety, zakup nowego samochodu wiążę się z wielkimi kosztami, a przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Rozwiązaniem, które przeczy temu stwierdzeniu, jest Toyota leasing SMARTPLAN. Czym jest Toyota SMARTPLAN i jakie korzyści niesie ze sobą ta oferta?

Czym jest Toyota leasing SMARTPLAN?

Toyota SMARTPLAN to innowacyjny program najmu długoterminowego na określony czas, który powstał z myślą o mikro, małych i średnich firmach. Tym, co wyróżnia ofertę Toyoty na tle wielu innych propozycji, jest brak konieczności wykupu samochodu po wygaśnięciu umowy. To Ty decydujesz, czy po upływie ustalonego czasu oddajesz Toyotę, czy odkupujesz ją po wartości rynkowej. Jedyny koszt, jaki ponosisz to z góry ustalona miesięczna rata, która obejmuje finansowanie, serwisowanie oraz ubezpieczenie.

Toyota Leasing SMARTPLAN to czysty zysk dla Twojej firmy

Toyota SMARTPLAN to szereg korzyści dla Twojej firmy. Nowy i ekonomiczny samochód nie tylko zapewnia Ci komfort podróżowania, ale pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy w trakcie eksploatacji. Pożegnaj się z wysokimi rachunkami na stacjach benzynowych oraz częstymi odwiedzinami w serwisie. Modele Toyoty to niezawodne auta, które zostały docenione nie tylko przez naszych klientów, ale też niezależnie instytucje, badające jakość pojazdów znajdujących się na rynku. Świadczy o tym raport awaryjności z 2016 roku stworzony przez niemieckie stowarzyszenie Technischer Überwachungsverein (TÜV). Toyota po raz kolejny okazała się niezawodną marką, zostawiając konkurencję daleko w tyle i oferując tak dogodną ofertę, jaką jest Toyota SMARTPLAN. A więc interesuje Cię korzystny leasing na samochód? Dzięki Opti Finance możesz uzyskać najlepszą ofertę, bez zbędnych prowizji. Jako pośrednik współpracujemy z kilkunastoma firmami leasingowymi oraz bankami oferującymi leasingi samochodowe. Dzięki bogatej ofercie mamy możliwość dobrania leasingu do konkretnych potrzeb oraz rodzaju inwestycji. Oferujemy nie tylko leasing aut, ale też finansowanie maszyn oraz inwestycji.

Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą Toyota SMARTPLAN?

  • gwarancja odkupu samochodu przez Dilera Toyoty,
  • elastyczne warunki, dzięki którym oferta Toyota Leasing SMARTPLAN jest dostosowana do Twoich potrzeb,
  • korzyści podatkowe, odliczenie VAT-u od miesięcznych rat,
  • niskie koszty leasingu oraz dedykowane rabaty,
  • możliwość wyboru atrakcyjnego ubezpieczenia: rocznego lub wieloletniego,
  • spłacasz jedynie tę część wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie,
 • krótki czas oczekiwania na decyzje.

Leasing SMARTPLAN Toyota – to proste niż myślisz!

Skorzystanie z oferty Toyota SMARTPLAN jest prostsze, niż myślisz! Po pierwsze, wybierz interesujący Cię model, a następnie skontaktuj się z Dilerem Toyoty. Wypełnij w 10 minut wniosek leasingowy. Pamiętaj, że to Ty masz wpływ na wysokość wpłaty wstępnej w umowie.

Kolejnym krokiem jest przedstawienie dokumentów firmy i dokumentów finansowych. Na ich podstawie zostanie wydana decyzja. Nie martw się jednak o czas! Decyzje leasingowe w naszym salonie są wydawane w krótkim czasie, dzięki czemu cały proces leasingu przebiega sprawnie.

Po odebraniu decyzji zostaje Ci jedynie podpisanie umowy. Tylko tyle dzieli Cię od odebrania samochodu i możliwości cieszenia się ofertą Toyota SMARTPLAN.

Umowa się skończyła? Masz 3 opcje!

Po zakończeniu umowy Toyota Leasing SMARTPLAN masz 3 warianty do wyboru.

 • Jeśli jesteś zadowolony z samochodu, możesz zatrzymać Toyotę. W takim przypadku spłacasz ratę wykupową w całości i zatrzymujesz auto.
 • Drugą opcją jest wymiana auta. W tym przypadku wybierasz nową Toyotę, a Twój obecny samochód może zostać odkupiony przez Dilera.
 • Trzecim i ostatnim wariantem jest przedłużenie finansowania. Co to oznacza? Zatrzymujesz wybraną wcześniej przez Ciebie Toyotę, a jej ratę wykupową opłacasz na dogodnych warunkach w Toyota Smart Leasing.