Okazja na solidne auto w dobrej cenie

Toyota wyprzedaż rocznika 2017 – okazja na solidne auto w dobrej cenie

Dobry samochód, który będzie odznaczał się ekonomicznością wpływającą na niskie koszty utrzymania, komfortem użytkowania, który zapewni przyjemną jazdę oraz wysoką jakością owocującą bezawaryjnością i niezawodnością w każdej sytuacji, to marzenie chyba każdego, kto zamierza sprawić sobie własne cztery koła.
Toyota to marka, która od lat znana jest z powyższych aspektów. Obecnie, klienci zyskują szanse na nabycie najlepszych modeli japońskiego koncernu w dobry cenach, bowiem ruszyła Toyota wyprzedaż rocznika 2017 – http://www.toyota.zabrze.pl/campaigns/promocje.json.
Sprawdź, jakie auta możesz kupić na wyprzedaży.

Dowiedz się więcej

Toyota wyprzedaż rocznika 2017 – co to jest?

Toyota wyprzedaż rocznika 2017 to noworoczna wyprzedaż modeli samochodów wyprodukowanych w zeszłym roku. Wyprzedaż oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny rabatowe, którym towarzyszą dogodne formy finansowania. Wyprzedażą objęte są wszystkie modele. Rabat pozwala oszczędzić od kilku tysięcy, nawet do kwoty sięgającej trzydziestu pięciu tysięcy, oczywiście w zależności o modelu i rodzaju przecenionego samochodu oraz jego pierwotnej kwoty. To jedyna taka okazja żeby nabyć Toyotę w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Od 7000 do 11900 zł

W przedziale rabatowym, a więc kwotach, które mogą stanowić oszczędność w stosunku do ceny, jakie panowały jeszcze trzy tygodnie temu, na klientów czeka sześć modeli Toyoty. Najmniejszy rabat można uzyskać przy zakupie Toyoty Yaris. Sprzedawca oferuje zniżkę sięgającą siedmiu tysięcy. Auto można nabyć już za 37 900 zł. Płatność z dogodnym finansowaniem przewiduje możliwość leasingu z ratą od 420 zł. Toyota Aygo to możliwość zaoszczędzenia ośmiu tysięcy złotych. Cena samochodu wynosi 33 900 zł, a wysokość raty leasingowej już od 358 zł. Potężny Hilux to oszczędność ośmiu tysięcy i dwustu złotych. Auto to można nabyć w leasingu z ratą już od 1790 zł. Całkowity koszt pojazdu zaczyna się od 132637 złotych. Decydując się na model Prius Plug-in możemy zaoszczędzić do dziesięciu tysięcy złotych. Auto można nabyć w kwocie 155900 złotych, a wybierając dogodne finansowanie w leasingu można liczyć na ratę wysokości od 1769 złotych. Auris Ts Kombi to możliwość zaoszczędzenia dziesięciu i pół tysiąca złotych. Istnieje możliwość nabycia samochodu w leasingu z ratą od 669 złotych. Całkowita cena pojazdu to 64900 złotych. Ostatnie auto z tego przedziału rabatowego to Prius, którego cena wynosi od 119900, co daje oszczędność rzędu nawet jedenastu tysięcy i dziewięćset złotych.

Od 13000 do 20000 zł

W przedziale rabatowym od 13000 zł, do 20000 zł również można wybierać spośród sześciu modeli Toyoty. Decydując się na Toyotę Auris można oszczędzić do trzynastu tysięcy złotych. Całkowity koszt pojazdu to 55900 złotych, a na ratę leasingową można liczyć już od 499 złotych. Taki sam rabat można uzyskać przy zakupie Corolli, której całkowita kwota to 57900, a rata leasingowa zaczyna się od 569 zł. Toyota CH-R to oszczędność rzędu siedemnastu i pół tysiąca. Pojazd można nabyć w cenie od 79900 złotych, a decydując się na leasing możemy liczyć na ratę od 714 zł. Verso w cenie 65900 zł otrzymujemy po rabacie czternastu tysięcy i pięciuset złotych. Wysokość raty leasingowej to 699 zł. RAV 4 można nabyć po rabacie wynoszącym dziewiętnaście tysięcy i dwieście złotych, przy całkowitej cenie 95900 zł. Decydując się na leasingu możemy uzyskać ratę już od 950 zł. Avensis można nabyć już od 72900 złotych co oznacza rabat w wysokości dwudziestu tysięcy. Płatność ratalna w leasingu już od 799 zł.

Od 21000 do 35000 zł

Ostatni przedział rabatowy skupia trzy pojazdy, których nabycie umożliwia uzyskania wyjątkowo atrakcyjnych zniżek. To samochody najwyższej klasy, które gwarantują pełnię swobody i zadowolenia z prowadzenia. Proace można nabyć już od 60400 złotych, co daje rabat w wysokości dwudziestu jeden tysięcy. W przypadku leasingu można liczyć na najniższą ratę w wysokości 1090 zł. Nowy Land Cruiser w cenie 199000 złotych to oszczędność dwudziestu ośmiu tysięcy. Rata leasingowy w wysokości od 2629 zł. Poprzedni model Land Cruisera daje jeszcze większą zniżkę, bo aż trzydzieści pięć tysięcy. Można bowiem go nabyć już od 185000zł, a w przypadku raty leasingowej można liczyć na koszt 2342 zł. Jak widać wyprzedaż Toyoty to idealna okazja żeby stać się posiadaczem nowego samochodu najwyższej klasy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *