Toyota CHR

Toyota C-HR – zaprojektowana tak, by zachwycać

Toyota CH-R to crossover, który zachwyca nie tylko niezwykłą stylistyką, ale też posiada doskonałe właściwości jezdne oraz napęd hybrydowy nowej generacji. Nie jest więc zaskoczeniem, że od momentu swojej premiery, Toyota C-HR cieszy się uznaniem wśród kierowców. Sprawdź, za co pokochali Toyotę C-HR miliony użytkowników.

Dowiedz się więcej

Stworzona po to, by zachwycać

Toyota C-HR to wyjątkowy samochód, którego nie można pomylić z żadnym innym autem. Model wyróżnia się nowoczesną formą oraz zaawansowanymi silnikami. Dzięki temu C-HR to połączenie nienagannej prezencji oraz luksusowej jazdy. Oprócz tego niezwykły silnik 1,2 turbo (116 KM) zapewnia niskie zużycie paliwa, dzięki czemu Toyota C-HR jest ekonomiczna.

Samochód posiada również dwusferową klimatyzację, sportowe, podgrzewane fotele, czy przednie i tylne światła w technologii LED. Nie można też zapomnieć o systemie multimedialnym Toyota Touch 2 z kolorowym ekranem dotykowym.

Toyota Safety Sense – bo Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Toyota C-HR posiada także skuteczny system bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. To zaawansowany techniczne system, który pozwala znacznie zminimalizować ryzyko kolizji. System składa się ze specjalnej kamery, która pozwala monitorować dystans przed samochodem. Dodatkowo Safety Sense wyposażony jest w czujnik laserowy albo radar, który także mierzy odległość i prędkość innych aut. Wszystkie te elementy pozwalają poinformować kierowcę o potencjalnych zagrożeniach, a on w ten sposób może uniknąć wypadku lub znacznie ograniczyć jego skutki.

Dlaczego warto wybrać Toyotę C-HR?

Toyotę C-HR warto wybrać z kilku powodów. Po pierwsze, ten model jest niezawodny, co potwierdzają wysokie miejsca w rankingach bezawaryjności oraz wysoka wartość odsprzedaży na rynku wtórnym. Po drugie, to komfortowy crossover, dzięki któremu zaoszczędzisz na paliwie, a przy tym będziesz mógł cieszyć się komfortową jazdą. Nie można też zapomnieć o przyjaznym wnętrzu – skórzane fotele są najwyższej jakości, a subtelne detale tworzą wyjątkowe wnętrze, w którym aż chce się jechać.

Ten niezwykły crossover może być już Twój od 82 900 złoty! Całą specyfikację możesz znaleźć tu.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *