toyota aygo

Toyota Aygo – nowoczesny design 

Toyota Aygo to najpopularniejszy samochód segmentu A w Polsce oraz w całej Europie. Nowy design, mocniejszy silnik, dwie wersje wyposażenia oraz dwie edycje specjalne – to tylko niektóre ze zmian. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w tym kultowym już modelu.

Dowiedz się więcej

Toyota Aygo zawsze wyróżniała się stylistyką, a charakterystyczny przód ze znakiem X stał się znakiem rozpoznawczym tego modelu. Dzięki nowemu projektowi znak X wkomponowany między maskę, grill i światła ma trójwymiarową strukturę. Przeprojektowano również wygląd przednich lamp, które są teraz bardziej dynamiczne i podkreślone przez specjalne ornamenty. Zmian nie uniknął również tył Aygo. Tutaj także króluje znak X w nowej interpretacji, podkreślony przez estetyczne światła pozycyjne LED. Co ciekawe, przednie oświetlenie do jazdy dziennej też jest wykonane w tej technologii i dostępne w standardowym wyposażeniu, co jest dużą zaletą w segmencie A. Nowa stylistyka ma jeszcze jeden efekt – sprawia, że auto wydaje się szersze.

Nowa Toyota Aygo – nadaj jej indywidualny charakter

Toyota przygotowała cztery odmiany nowego Aygo – x, x-play, selection x-cite i Selection x-treme, a także mnogość dodatkowych opcji i pakietów. W odświeżonym modelu dostępne są nowe wzory felg i kołpaków, a także trzy rodzaje tapicerki.  Do wyboru jest również siedem kolorów nadwozia – White Flash, Mambo Red, Silver Sparkle, Electro Grey, Bold Black, Cyan Splash i Magenta Charm. Dwa ostatnie, wyjątkowo przykuwające uwagę, są dostępne jedynie w ofercie japońskiej marki. Z żywymi barwami świetnie kontrastuje dach auta, kiedy został pokryty lakierem w kolorze fortepianowej czerni.

Świetny miejski samochód – bezpieczny i bogaty w najnowsze technologie

O bezpieczeństwo na pokładzie auta dba system Toyota Safety Sense, w którego skład wchodzi system wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego oraz układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Toyota Aygo może być także wyposażone w automatyczne światła z czujnikiem zmierzchu i automatyczny ogranicznik prędkości, zaś do standardu należy system wspomagający pokonywanie podjazdów i 6 poduszek powietrznych. Na ciasnych miejscach parkingowych kierowcy na pomoc przychodzą kamera cofania oraz czujniki parkowania. Dzięki systemom Apple CarPlay i Android Auto integrującym urządzenia mobilne z systemem multimedialnym Toyota x-touch opracowanym przy współpracy z cenioną firmą Pioneer. Dzięki nim na 7-calowym ekranie bez problemu można zobaczyć wiadomości, uruchomić nawigację satelitarną, włączyć muzykę czy wybrać numer telefonu. Systemem można również sterować głosowo.

Dobierz dodatkowe wyposażenie

Decydując się na zakup nowego Aygo, warto również zastanowić się nad dobraniem do niego wyposażenia dodatkowego. W ofercie znajdziesz na przykład:

  • Tylne czujniki parkowania,
  • Komplet kół zimowych,
  • Zabezpieczenie antykradzieżowe Vodafone Pro,
  • Pakiet X-CLUSIV

Odwiedź nas już dziś i umów się na jazdę próbną nowym Aygo!

toyota aygo
toyota aygo
toyota aygo
toyota aygo
toyota aygo
toyota aygo
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *