RZECZYWISTE KOSZTY UZYTKOWANIA (TCO)

Slider

 

Rzeczywiste koszty użytkowania (TCO)

Istotną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przed kupnem auta, są koszty utrzymania samochodu. Czy samochód zużywa wiele paliwa? Czy marka znana jest z bezawaryjności, a może auto często się psuje? Wszystkie te pytania należy wziąć pod uwagę w szczególności, jeśli decydujemy się na zakup używanego modelu.

Koszty utrzymania samochodu — Toyota

Aby wyliczyć całkowity koszt posiadania floty Toyoty, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, tj. oszczędność, niezawodność, obsługę, ubezpieczenia, wysoką wartość odsprzedaży, serwis, spalanie oraz niski koszt finansowania. Przeanalizuj wraz z nami wszystkie 8 czynników i przekonaj się samemu, że koszty utrzymania Toyoty są na Twoją kieszeń!

OSZCZĘDNOŚĆ – Toyota to niezwykle oszczędne auto na wielu polach. Wybierając Toyotę, zmniejszasz koszty utrzymania samochodu. Jak? Marka Toyota niejednokrotnie była już doceniana w kategorii bezawaryjności zarówno przez ekspertów, jak i kierowców. Bezawaryjność oznacza rzadkie wizyty w warsztatach. Dodaj do tego niskie zużycie paliwa, wysoką wartość odsprzedaży, elastyczne formy finansowania oraz atrakcyjne pakiety, jakie oferujemy naszym klientom, a przekonasz się samemu, że Toyota to auto na Twoją kieszeń.

NIEZAWODNOŚĆ – nasze modele wiodą prym w rankingach na bezawaryjność aut, które są przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. Niezawodność Toyoty oznacza dla Ciebie rzadkie wizyty w warsztatach, a co za tym idzie niskie koszty utrzymania samochodu.

OBSŁUGA – dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi pracownikami i liczyć na wsparcie z naszej strony. W salonie Toyoty w Zabrzu oferujemy obsługę na wysokim poziomie.

UBEZPIECZENIA – proponujemy tylko kompleksowe oferty. AC + OC + NW + Assistance – to wszystko w jednym pakiecie lub w innej dogodnej dla Ciebie opcji, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, którzy wznawiają dotychczasową polisę.

WYSOKA WARTOŚĆ ODSPRZEDAŻY – modele Toyoty cechuje wysoka jakość, bezawaryjność i innowacyjne technologie, dzięki czemu nasze auta odznaczają się na tle konkurencji wysoką wartością odsprzedaży.

SERWIS – doświadczenie i profesjonalna obsługa, w naszym serwisie możesz liczyć na pomoc fachowców. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt oraz oryginalne części zamienne dla Toyoty.

SPALANIE – Toyota znana jest z niskiego zużycia paliwa. Wybór naszych modeli to sposób na zmniejszenie kosztów za paliwo.

NISKI KOSZT FINANSOWANIA – kredyt lub leasing SMARTPLAN to atrakcyjne formy finansowania, z których warto skorzystać. Niskie raty miesięczne, czy możliwość załatwienia wszystkich formalności u naszego dilera, to jedynie początek korzyści tych dwóch form finansowania.