To nie koniec niespodzianek

Loteria Hybrydowa zakończona. To nie koniec niespodzianek

Świętowanie 20-lecia salonu Toyota Ja-Now-An już trwa. Wielki finał loterii miał miejsce 2 lipca, w trakcie którego rozlosowano nagrody, w tym Toyotę Auris Hybrid Premium wartą 90 tys. złotych. Jakie niespodzianki czekają na Ciebie? 

Dowiedz się więcej

Toyota Ja-Now-An w Zabrzu obchodzi 20-lecie salonu. Z tej okazji na klientów salonu czeka wiele atrakcyjnych niespodzianek. Jedną z nich była Loteria Hybrydowa, która miała swój wielki finał 2 lipca. Jednak to nie wszystkie promocje przygotowane przez Ja-Now-An z Zabrza. Jakie okazje jeszcze czekają na Ciebie?

Loteria Hybrydowa już za nami

Huczne świętowanie 20-lecia salonu Toyota Ja-Now-An rozpoczęła od Loterii Hybrydowej. Wszyscy klienci salonu, którzy od sierpnia 2017 do lipca 2018 zakupili Toyotę z napędem hybrydowym, mogli wziąć udział w losowaniu. Wielki finał loterii miał miejsce 2 lipca, w trakcie którego rozlosowano nagrody, w tym Toyotę Auris Hybrid Premium wartą 90 tys. złotych. Samochód wygrało małżeństwo, dzięki czemu są teraz właścicielami 2 aut hybrydowych.

Ty również możesz wziąć udział w świętowaniu!

To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez salon Ja-Now-An z Zabrza. Nadal trwa akcja 20 samochód na 20 lat, dzięki której możesz kupić od ręki nową Toyotę w atrakcyjnej cenie.

Do wyboru między innymi: Auris Premium, Corolla Comfort+Style, Toyota C-HR Premium, Auris Active czy RAV4 Hybrid Prestige.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *