Blog

Toyota Prius

Toyota Prius – samochód, który zmienił oblicze motoryzacji

Toyota Prius – samochód, który zmienił oblicze motoryzacji

Toyota Prius to pierwszy samochód z napędem hybrydowym, który był produkowany masowo na całym świecie. Model nie tylko zapisał się na kartach historii, ale też raz na zawsze zmienił oblicze motoryzacji.

Najnowsza wersja to nie tylko triumf technologii, ale też nowe wcielenie auta, który niewątpliwe jest ikoną samochodów hybrydowych. Sprawdź, jakie udogodnienia ma IV generacja Priusa.

 

Continue reading „Toyota Prius – samochód, który zmienił oblicze motoryzacji”

Akcja 50 aut na 20-lecie Toyoty Ja-Now-An – nie czekaj na samochód, wyjedź już dziś!

Akcja 50 aut na 20-lecie Toyoty Ja-Now-An – nie czekaj na samochód, wyjedź już dziś!

Niedawno zakończył się finał loterii hybrydowej, jednak nie zwalniamy tempa. Świętowanie 20-lecia salonu Toyoty Ja-Now-An w Zabrzu nadal trwa. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą ofertę. Teraz w atrakcyjnej cenie możesz kupić różne modele Toyoty. Jakie modele masz do wyboru?

Continue reading „Akcja 50 aut na 20-lecie Toyoty Ja-Now-An – nie czekaj na samochód, wyjedź już dziś!”

Toyota Corolla

Toyota Corolla – legendarna jakość

Toyota Corolla – legendarna jakość

Toyota Corolla to jeden z najpopularniejszych samochodów świata, do tej pory sprzedano aż 40 mln egzemplarzy tego modelu. Niezmiennie od pół wieku Corolla jest liderem w swoim segmencie, a innowacyjne rozwiązania, jakie są do niej wprowadzane, zapewniają kierowcom wysoki komfort jazdy.

Dlaczego warto wybrać Toyotę Corollę? Więcej informacji znajdziesz w dalszej części tekstu.

 

Continue reading „Toyota Corolla – legendarna jakość”

Toyota CHR

Toyota C-HR – zaprojektowana tak, by zachwycać

Toyota C-HR – zaprojektowana tak, by zachwycać

Toyota CH-R to crossover, który zachwyca nie tylko niezwykłą stylistyką, ale też posiada doskonałe właściwości jezdne oraz napęd hybrydowy nowej generacji. Nie jest więc zaskoczeniem, że od momentu swojej premiery, Toyota C-HR cieszy się uznaniem wśród kierowców. Sprawdź, za co pokochali Toyotę C-HR miliony użytkowników.

Continue reading „Toyota C-HR – zaprojektowana tak, by zachwycać”

Loteria Hybrydowa zakończona. To nie koniec niespodzianek

Loteria Hybrydowa zakończona. To nie koniec niespodzianek

Świętowanie 20-lecia salonu Toyota Ja-Now-An już trwa. Wielki finał loterii miał miejsce 2 lipca, w trakcie którego rozlosowano nagrody, w tym Toyotę Auris Hybrid Premium wartą 90 tys. złotych. Jakie niespodzianki czekają na Ciebie? 

Continue reading „Loteria Hybrydowa zakończona. To nie koniec niespodzianek”

Co to jest ecodriving?

Ecodriving – sztuka ekonomicznej jazdy samochodem

Ecodriving – sztuka ekonomicznej jazdy samochodem

W ostatnim naszym artykule, dotyczącym tematu dbania o samochody firmowe przez pracowników, poruszyliśmy temat oszczędnej jazdy.

Ecodriving – bo tym terminem określa się ekonomiczną jazdę – staje się popularniejszy nie tylko w Europie Zachodniej, ale też w Polsce. Na czym polega ecodriving? Jakich zasad należy przestrzegać? I najważniejsze, czy opłaca się tak jeździć? Poznajmy odpowiedzi na te pytania.

Continue reading „Ecodriving – sztuka ekonomicznej jazdy samochodem”

Jak zachęcić pracownika do dbania o samochód firmowy?

Jak zachęcić pracownika do dbania o samochód firmowy?

Samochody firmowe nie powinny być traktowane jedynie jako środek transportu – są także wizytówką Twojej firmy. Dlatego też jako przedsiębiorca nie możesz pozwolić na to, by ta wizytówka była zaniedbywana przez Twoich pracowników.

Jak zachęcić pracowników do dbania o samochód firmowy? W dzisiejszym artykule kilka zasad, dzięki którym auta służbowe będą zachęcającą wizytówką firmy.

Continue reading „Jak zachęcić pracownika do dbania o samochód firmowy?”

Wypadek autem firmowym – kto ponosi odpowiedzialność?

Wypadek autem firmowym – kto ponosi odpowiedzialność?

Służbowy samochód to nie tylko przywilej dla pracownika, ale też pewien obowiązek. Zgadzając się na służbowy samochód, musisz wziąć pod uwagę to, że bierzesz też na siebie odpowiedzialność za ewentualne szkody.

Niestety, nawet największa ostrożność w czasie w trakcie jazdy nie chroni przed wypadkami. Jeśli doszło do kolizji w winy innego kierowcy, nie ma problemu z kwestiami finansowymi. Jak jednak przedstawia się sytuacja, gdy to pracownik spowodował wypadek. Kto w takim razie ponosi odpowiedzialność – pracownik czy pracodawca?

Continue reading „Wypadek autem firmowym – kto ponosi odpowiedzialność?”

3 powody, dla których lepiej wziąć samochód firmowy w leasing

3 powody, dla których lepiej wziąć samochód firmowy w leasing

Leasing operacyjny uznawany jest za jedną z najkorzystniejszych form finansowania inwestycji. W ten sposób przedsiębiorca może zmniejszyć jednorazowe koszty, które są związane z kupnem samochodu firmowego. Co decyduje o tym, że leasing jest opłacalną inwestycją dla firmy? Przeczytaj nasz tekst i poznaj 3 powody, dla których warto rozważyć leasing.

Continue reading „3 powody, dla których lepiej wziąć samochód firmowy w leasing”